O sponto

Pożyczka SPONTO została stworzona z myślą o wszystkich, którzy szukają szybkiego finansowania pozabankowego, charakteryzującego się wyższą kwotą oraz dłuższym okresem.

Czym wyróżnia się Sponto?

  • Minimum formalności – aby ubiegać się o pożyczkę potrzebujesz jedynie dowodu osobistego, rachunku bankowego, numeru telefonu, adresu e-mail oraz stałego dochodu.
  • Nowoczesny proces – stawiamy na szybki i przejrzysty proces, który pozwoli Tobie poznać decyzję pożyczkową już w kilka minut od złożenia wniosku.
  • Bezpieczeństwo – na pierwszym miejscu jest dla nas bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego używamy najnowszych technologii, aby zapewniać je każdego dnia.
  • Przejrzystość – wszystkie informacje o kosztach pożyczki i zasadach na jakich są udzielane przedstawiamy Tobie w jasny i czytelny sposób. Masz dostęp do wszystkich wzorów umów, tabeli opłat i prowizji oraz innych dokumentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zasady na których dziś bierzesz pożyczkę, nie ulegną zmianie w trakcie trwania umowy.

Kalkulator pożyczek

Oblicz koszt swojej pożyczki
  • Ile chcesz pożyczyć?

    2000 PLN
  • Okres pożyczki

    15 MIESIĘCY
Kwota pożyczki
Okres spłaty
Kwota raty
RRSO
Całkowita kwota do spłaty
Kliknięcie w przycisk ‘[ZŁÓŻ WNIOSEK]’ pozwala na skorzystanie z usługi świadczonej przez Affiliate Partners Sp. z o.o., polegającej na umożliwieniu złożenia za pośrednictwem Serwisu wniosku o pożyczkę do Paytree Sp. z o.o..
Zdajemy sobie sprawę, że w świecie Internetu czai się dużo niebezpieczeństw. Dlatego też do Twojej dyspozycji oddajemy w pełni bezpieczny i przetestowany proces. Możesz być pewny, że Twoje dane są w pełni bezpieczne, a nikt postronny nie ma do nich dostępu.

Jedno jest pewne w świecie finansów, a w szczególności tych pozabankowych liczy się zaufanie! Dlatego też nie rzucamy słów na wiatr i aktywnie działamy na rzecz tego, abyś mógł czuć się bezpiecznie pożyczając pieniądze. Paytree Sp. z o. o. jest aktywnym członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Dodatkowo każdego roku przechodzimy audyt zewnętrzny, który stwierdza zgodność przestrzegania Zasad Dobrych Praktyk – zbioru reguł postępowania, które gwarantują pełną przejrzystość oraz zgodność z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem.

PayTree Sp. z o.o.
należy do:

Podczas składania wniosku wymagamy weryfikacji Twojego konta bankowego. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego wspólnie z firmą Blue Media, która jest Krajową Instytucja Płatniczą (nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego) zadbaliśmy o to, aby wszystko na tym etapie przebiegało sprawnie i szybko, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych norm bezpieczeństwa. Możesz spać spokojnie – Twoje dane przekazujesz w dobre ręce!